Opinion — Denso

Opinion
3 - 10
Denso

Denso szybko wyszło na dwubramkowe prowadzenie i od tego momentu zawodnicy tej drużyny poczuli się zbyt pewni siebie, co skutkowało słabszym okresem gry. Rozkojarzenie wykorzystał Opinion, który w ciągu czterech minut zdołał doprowadzić do remisy. Taktyka Opinion była prosta, zawodnicy nastawili się na kontrataki i długie piłki ze stałych fragmentów gry. Ku zaskoczeniu, przyniosło to zamierzony efekt. W końcówce pierwszej połowy, znajdujący się w nowej dla siebie sytuacji Opinion, który to przeważał na boisku, zaczął grać rozkojarzony i stracił dwie bramki, przez co schodził z boiska z niekorzystnym wynikiem 2:4. Druga odsłona to nieśmiałe ataki zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Skuteczniejsi okazali się w 9 min. piłkarze Denso, którzy dołożyli kolejne trafienie i zaczęli uzyskiwać optyczną przewagę na boisku. Do końca spotkania Denso nie oddało już prowadzenia i konsekwentnie je podwyższało. Opinion, mimo niekorzystnego wyniku, może być zadowolony z tego spotkania.