Fortis Logistics — Spectrum

Fortis Logistics Sławków
6 - 5
Spectrum

Spectrum wbrew wszelkim zapowiedziom postanowiło, że sprawi swoim przeciwnikom wcześniejszego psikusa na Halloween. W drugiej minucie, po błędzie bramkarza Fortis Logistics, na prowadzenie wyszło Spectrum. Od tego momentu zamknął się on na własnej połowie w oczekiwaniu na kolejny błąd przeciwnika, który zamieni na bramkę z kontry. Taki sposób na mecz okazał się bardzo skuteczny i przyniósł owoc w postaci kolejnej bramki w 9 minucie. Fortis miał problemy z dokładnym dośrodkowaniem oraz ostatnim podaniem, przez co nie był w stanie stworzyć sobie sytuacji podbramkowych. Na domiar złego, w dobrej dyspozycji był bramkarz Spectrum. W ostatniej minucie pierwszej połowy Fortis strzelił bramkę kontaktową, jednak Spectrum szybko na nią odpowiedziało kolejnym trafieniem i prowadził 4:1. Początek drugiej połowy również należał do Spectrum, który mimo gry bez zmian bardziej zagrażał swoim przeciwnikom. W 10 minucie Spectrum złapał zadyszkę przez co Fortis zaczął odrabiać straty. Wysoki pressing pozwolił na dogonienie rywala oraz objęcie prowadzenia, którego do końca meczu już nie oddali i ostatecznie, po zaciętym pojedynku, trzy punkty na swoje konto inkasuje Fortis Logistics.