Spectrum — RetosBus

Spectrum
2 - 9
RetosBus

Po zdetronizowaniu lidera RetosBus objął prowadzenie w tabeli i podejmował znajdującą się w strefie spadkowej drużynę Spectrum. Początek meczu obfitował w sporo niedokładności z obu stron, mimo to zawodnicy w czarnych strojach szybko znaleźli drogę do bramki rywala. Przez długi czas utrzymywał się wynik 1:0, obie ekipy miały trudności z dokładnym dograniem i wykreowaniem sobie klarownych sytuacji. Dziwi że mimo śliskiej od deszczu trawy strzałów z dystansu było jak na lekarstwo. W 16. minucie zawodnicy RetosBus zaskoczyli i strzelili 3 gole w 3 minuty, jednocześnie Spectrum kompletnie nie miało pomysłu jak sforsować świetną defensywę przeciwnika. W drugiej części gry „Czarni” szli za ciosem, co 2/3 minuty pakując piłek do siatki rywala. Przy stanie 0:9 Spectrum miało swój moment chwały i akcja po akcji strzeliło 2 bramki, jednak pozwoliło to jedynie zmniejszyć ogrom porażki, bo w ostatnich 10 minutach to Retos kontrolował grę. W samej końcówce niepotrzebnie zaiskrzyło pomiędzy zawodnikami obu drużyn, ale na szczęście na posterunku stał sędzia którzy szybko ostudził bojowe zapędy.