Böhler Uddeholm — Denso

Böhler Uddeholm
4 - 4
Denso

Mecz na bardzo wysokim poziomie piłkarskim. Pierwsza połowa wyrównana,  momentami utrzymywała się przewaga Bohler, umiejętnością wykorzystania w odpowiednich sytuacjach ofensywnej przewagi, byli w stanie zapewnić sobie prowadzenie do szatni. Druga część spotkania to szaleńcza pogoń piłkarzy Denso za drużyną Bohler. Przegrywając 3-1, wyrównali na 3-3, następnie Denso poszło za ciosem i wyszło na prowadzenie wykorzystując błędy wynikające z niefrasobliwości obrońców przeciwnika. Nie trwało to jednak długo, gdyż z całych sił zdeterminowani zawodnicy Bohler nie chcieli zaliczyć tego meczu, do meczów typu ,,walczyliśmy, ale znów nie wyszło’’ i  w ostatniej minucie  meczu zdobyli bramkę na wagę remisu. Niesamowite widowisko trzymające, wszystkich w emocjach do samego końca.