DBGeodezja — Geodis

DBGeodezja
7 - 0
Geodis

Mecz pomiędzy tymi zespołami zapowiadał się niezwykle ciekawie. Obie drużyny zostały pokonane tylko raz w obecnym sezonie i dzieliły je zaledwie 2 punkty w tabeli. Spotkanie zaczęło się od szybkiej bramki DBGeodezji. Jednak przez następne 15 minut to Geodis jako jedyne stwarzało sobie sytuacje bramkowe i wyglądało, że tylko na tyle gry do przodu stać jest graczy w żółtych strojach. Wydawało się, bo na 5 minut przed końcem pierwszej połowy jasne było, że DBGeodezja nie grała na 100% swoich możliwości, badając na co stać rywala. W końcówce przyśpieszyli i strzelili 3 bramki, tworząc przy tym więcej sytuacji niż przez całą połowę. Druga część gry zaczęła się podobnie do pierwszej, DBGeodezja szybko strzeliła bramkę z tą różnicą, że nie oddali już piłki rywalowi tak jak w pierwszej części, zamiast tego powoli rozgrywali piłkę na swojej połowie, od czasu do czasu przenosząc grę pod bramkę rywala. Geodis nie miał zbytnio argumentów by odrabiać straty, „niebiescy” grali na stojąco, mając zbyt duże przerwy miedzy formacjami, co zmuszało ich do grania mało skutecznych długich piłek. W końcówce DBGeodezja znów przyśpieszyła i przypieczętowała zwycięstwo rezultatem  7:0