HireRight — Opinion

HireRight
10 - 0
Opinion

Obie drużyny przed tym meczem miały na swoim koncie 0 punktów, dlatego też wiadomym było, że nikt tutaj „tanio skóry nie sprzeda”. HireRight i Opinion skupili się na walce w środku pola, którą z minuty na minutę coraz wyraźniej wygrywał HireRight, czego skutkiem było strzelenie bramki na 1:0 w 9. minucie. Opinion próbował szybko zareagować, ale dobrym refleksem wykazał się bramkarz HireRight. W 19. minucie żółtą kartkę zobaczył jeden z piłkarzy HireRight. Opinion nie potrafił jednak wykorzystać gry w przewadze i po pierwszej połowie schodzili przegrywając 0:2. Drugie 25 minut należały do HireRight, który poczuł, że dzisiaj mają szansę wygrać i śrubowali jak najwyższy wynik. Licznik zatrzymał się na 10 bramkach, a Opinion musiał przełknąć 5 porażkę w tym sezonie.