Unilever Katowice Hub — Raben Logistics Chorzów

Unilever Katowice Hub
6 - 2
Raben Logistics Ruda Śląska

Spotkanie obu zespołów rozpoczęło się  się od pewnej i zdecydowanej gry Unilever w środku pola. Rezultatem było narzucenie swojego stylu gry drużynie Raben Logistics, co potwierdziło się w uzyskaniu szybkiego prowadzenia przez niebieskich 2-0 w 12 minut. Czerwoni przebudzili się w 18 minucie zdobywając kontaktową bramkę, wzięli się za robotę, ich gra się odmieniła. Jednakże niebiescy nie pozwolili na zbyt wiele drużynie przeciwników i zdobyli jeszcze jedną bramkę do szatni. Druga połowa to pełna determinacja Unileveru, aby odnieść bezapelacyjne zwycięstwo, niebiescy strzelili trzy bramki przypieczętowując, w ten sposób swoje zwycięstwo, kontrolując grę przez większość drugiej połowy. W drugiej połowie Raben był w stanie zdobyć tylko 1 bramkę,  połowie na  otarcie łez. Czerwoni mieli momenty dobrej, solidnej gry, jednak zbyt krótkie aby zagrozić zwycięskiemu Unileverowi.