Denso — BMZ Poland

Denso
4 - 0
BMZ Poland

BMZ Poland chciało dobrze wejść w mecz i zdobyć przewagę w ofensywie nad Denso, można było zobaczyć tą przewagę tylko w kilku akcjach i nie przełożyło się to na ostateczny rezultat spotkania. Pierwsza połowa przebiegła pod zdecydowanym dyktandem piłkarzy Denso, mieli oni więcej argumentów po swojej stronie, szczególnie w liczbie przeprowadzonych akcji ofensywnych na bramkę przeciwnika oraz niekonwencjonalnej grze kombinacyjnej, dobrze radzili sobie także w panowaniu nad piłką, mając przewagę w jej posiadaniu nad zawodnikami drużyny w czarnych strojach. Druga połowa spotkania to kompletne odzwierciedlenie wydarzeń, które miały miejsce na boisku w pierwszej połowie, efektem czego było zakończenie spotkania zwycięstwem drużyny Denso 4-0.