Magwer — Porsche Silesia

Magwer
3 - 6
Porsche Silesia

Ekipa Magwer nie mogła wymarzyć sobie lepszego startu spotkania. Już w po pierwszym kontakcie z piłką ta zatrzepotała w siatce rywala. To wydarzenie spowodowało lekki chaos i nerwowość w szykach obronnych Porsche, zawodnicy w pomarańczowych strojach ponownie wykorzystali nadażjącą się okazję i podwyższyli wynik na 2:0. Gracze Mager mieli mecz pod kontrolą i nic nie wskazywało na to, że zawodnikom w żółtych strojach uda się odwrócić losy spotkania. Na przerwę schodzili przegrywając 3:1, a już na początku drugiej połowy zostali zmuszeni do gry w osłabieniu. Parafrazując znane powiedzenie: drużynę poznaje się nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy, a końcówka należała zdecydowanie do zawodników Porsche, którzy uszczelnili obronę i podkręcili tempo w ataku, strzelając 5 bramek. Dzięki temu udało się zaliczyć spektakularny „comeback” i podtrzymać zwycięską passę pokonując Magwer 6:3.