Plastic Omnium — Grupa Zarmen

Plastic Omnium
1 - 4
Grupa Zarmen

Pierwszy celny strzał padł w 8 minucie meczu. Był to zryw do ataku, ponieważ minutę później Grupa Zarmen otworzyła wynik spotkania. Po wznowieniu gry, po dekoncentracji zawodników Grupy Zarmen, bliski szybkiego odpowiedzenia był Plastic Omnium ale bramkarz Zarmen popisał się świetnym refleksem. Zarówno jedna, jak i druga drużyna miała sytuację ale nie potrafili zamienić ich na gole, bo napastnikom na drodze stawali bramkarze lub brakowało im precyzji. W 19 minucie senność defensywy Grupy Zarmen została wykorzystana i Plastic Omnium doprowadziło do remisu. Szybko jednak się otrząsnęli i najpierw po błędzie obrony rywala wyszli na prowadzenie 2:1, a następnie po rzucie rożnym, podwyższyli wynik i po pierwszej połowie schodzili z wynikiem 3:1. Drugie 25 minut obie drużyny rozpoczęły od wielu strzałów ale brakowało postawienia kropki nad i. Zarmen w drugiej połowie sprawiał wrażenie lepszych, bardziej skupionych, co potwierdzili strzelając bramkę w 45 minucie. Taki wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka sędziego.