Dragados — Perform

Dragados
5 - 1
Perform

Obie drużyny grały w środku pola i próbowały nękać bramkarzy. W 7 minucie, po akcji powstałej z przypadku, gola samobójczego strzelił Perform. W 9 minucie kolejną „przebitkę” wygrał niezawodny Carlos Garcia de la Vega i powiększył swój dorobek strzelecki dając drużynie prowadzenie 2:0. Wynik ten pozwolił poczuć się Dragadosowi pewnie na boisku, co poskutkowało strzeleniem w 1 połowie jeszcze 2 goli, na co Perform odpowiedziało jednym trafieniem. Druga odsłona to gra od bramki do bramki. Obie drużyny bardziej się odsłoniły. Groźniejsi w swoich akcjach wydawali się piłkarze Dragados, którzy raz trafili w poprzeczkę i kilka razy przegrali z bramkarzem Perform. W końcu dopięli swego i w 46 minucie podwyższyli na 5:1. W ostatnich minutach Dragados dwukrotnie trafił w słupek. Mecz zakończył się wynikiem 5:1.