Czyste Buty — Mad Mick

Czyste Buty
3 - 4
Mad Mick

Spotkanie rozpoczęło się w spokojnym tempie. W pierwszej części utrzymywała się lekka przewaga drużyny Mad Mick. Utrzymujący się wynik 2:1 mógł zapowiadać brak spektakularnej drugiej połowy meczu. Rzeczywiście początkowo tak było, pierwsze minuty drugiej połowy nie były porywające utrzymywała się kontrola i wymiana podań Mad Micka. Czyste Buty próbowały atakować lecz bezskutecznie. Wraz z upływem minut Czyste Buty zaczęły grać szybciej i bardziej kombinacyjnie, a słowa bramkarza przeciwników: ,,Panowie, koncentracja, gramy jest tylko 2:1’’ okazały się prorocze. Nagle ze statycznego meczu, przekształcił się on walkę cios za cios, z której zwycięsko wyszli gracze w czarno-żółtych strojach. Mimo statycznej pierwszej połowy, mecz mógł się podobać, walka gol za gol i nie odpuszczanie do końca zrekompensowało początkowy brak emocji. Po tym meczu Mad Mick wskakuje w tabeli na fotel lidera.