Spectrum — Unilever Katowice Hub

Spectrum
4 - 4
Unilever Katowice Hub

Spectrum świetnie rozpoczęło swoje spotkanie. Bardzo dobra postawa wysuniętego na szpicy Michała Zielińskiego pozwoliła na osiągnięcie korzystnego wyniku 2:0. Pierwsza połowa zakończyła się jednak wynikiem 2:2, a tak małą ilość straconych bramek Spectrum może zawdzięczać jedynie swojemu bramkarzowi. Mateusz Solik został wybrany bramkarzem kolejki w 2. tygodniu rozgrywek i w tym meczu udowadnia, że nie znalazł się tam przypadkowo. Druga połowa to znowu fantastyczny start Spectrum i wyjście na prowadzenie, na które w niedługim czasie odpowiedzieli trafieniem Katowiczanie. Mogliśmy zobaczyć dużo walki w środku pola i ambicji u zawodników obu drużyn, jednak nie przekładało się to na bramki. W 43 minucie po raz czwarty Spectrum ustala wynik mogący dać im zwycięstwo, jednak brak koncentracji w obronie nie pozwala go utrzymać i po wznowieniu gry tracą bramkę. Należy docenić determinację zawodników Unileveru w tym meczu, którzy nie odpuszczali i kilkukrotnie doprowadzali do remisu. Rezultat meczu do końca spotkania nie uległ już zmianie, a obie drużyny podzieliły się punktami.