Sengam Sport — Kotrak

Sengam Sport
18 - 2
Kotrak

Fantastycznie grający zawodnicy Sengam Sport podejmowali Kotrak, które przez typerów skazywane było z góry na porażkę. Niestety dla drużyny Kotrak, nie mylili się. Sengam od początku miał pełną kontrolę nad przebiegiem spotkania. Kotrak nastawił się na kontry, dlatego też Sengam bardzo długo utrzymywał się przy piłce i serią szybkich podań próbował przedrzeć się przez broniących się rywali, którzy mimo swoich nielicznych, lecz groźnych sytuacji schodzili po pierwszej połowie z wynikiem 0:7. W drugiej połowie mogliśmy zobaczyć bardziej otwartą grę z obu stron, co skutkowało 11 straconymi bramkami przez drużynę Kotrak. Sprawili oni jednak ogromną niespodziankę, jako pierwsi w tym sezonie pokonali bramkarza Sengam Sport i to aż dwukrotnie.