DBGeodezja — Denso

DBGeodezja
7 - 0
Denso

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych, ofensywnych ataków drużyny DBGeodezja. Dalsza część pierwszej połowy była pod zdecydowaną kontrolą geodetów Swoją determinacją, efektywnością oraz uporządkowaniem gry w każdej formacji przypominali filozofię gry Thomasa Tuchela, pokazaną chociażby w meczu Borussi Dortmund z Legią Warszawa. Druga połowa rozpoczęła się w jeszcze szybszym tempie, drużyna przeciwników była bezradna wobec kolejnych zmasowanych ataków DBGeodezji. Denso miało kilka strzałów, lecz nie zagroziły one bramce Łukasza Śmigielskiego. Geodeci przypieczętowali zwycięstwo między 24 a 26 minutą, zdobywając 3 bramki w 3 minuty. Spotkanie obu drużyn można określić jako jednostronne widowisko.