Kotrak — HireRight

Kotrak
8 - 1
HireRight

W spotkaniu tym mogliśmy zobaczyć wiele kiksów, niecelnych podań i chaotycznych akcji. Jednak w chaosie tym zdecydowanie lepiej poradzili sobie zawodnicy Kotrak, którzy napoczęli rywala już w 6 minucie. Do 20 minuty obie drużyny próbowały znaleźć sposób na zmianę wyniku meczu ale na drodze stawali im bramkarze lub brakowało precyzji przy wykończaniu akcji. Dopiero w końcówce pierwszej połowy, wykorzystując grę w przewadze, piłkarze Kotrak zdobywają 3 bramki i prowadzą 4:0. Drugą połowę od strzelenia gola rozpoczyna HireRight. Są to niestety „dobre złego początki” i jak się potem okazało, było to honorowe trafienie tej drużyny. Kotrak szanował piłkę i konstruował akcje, które konsekwentnie zamieniał na kolejne bramki. HireRight nie potrafiło przeciwstawić się swojemu przeciwnikowi i ostatecznie ulega 1:8 mając w swoim dorobku 0 punktów po trzech meczach.