Porsche Silesia — Sygnity S.A.

Porsche Silesia
7 - 0
Sygnity

Oba zespoły podchodziły do tego spotkania zmotywowane po wygranych derbach w swoich branżach. Porsche w poprzedniej kolejce pokonało BMW Sikorę II, a informatycy z Sygnity rozprawili się z drużyną SANSEC. W tym meczu Porsche objęło prowadzenie już w piątej minucie, mimo to pierwsza połowa była dość zachowawcza, obie drużyny badały się i nie kwapiły do podjęcia większego ryzyka. Po pierwszej część gry, w której zobaczyliśmy jedno trafienie – co jest rzadkim widokiem w SBL – nic nie zapowiadało zdarzeń z drugiej połowy, gdzie oglądaliśmy grad goli w wykonaniu zawodników Porsche. Sygnity starało się strzelić honorową bramkę, jednak Porsche odrobiło lekcję z poprzedniego meczu i tworzyło w obronie monolit nie do przejścia, dokładając przy tym kolejne trafienia. Ostatecznie zawodnicy Porsche mogli świętować wysokie zwycięstwo 7:0.