Grupa Zarmen — Dragados

Grupa Zarmen
9 - 2
Dragados

Grupa Zarmen była w tym spotkaniu drużyną bardziej wybieganą i lepszą technicznie, natomiast Dragados skutecznie wykorzystał swoje sytuacje w pierwszej połowie. Żadna z drużyn nie pozwoliła odskoczyć swojemu rywalowi, w niedługim odstępie czasu odpowiadali na stracone bramki. Pierwsze 25 minut zakończyło się rezultatem 2:2 i zapowiadało niezwykle emocjonującą drugą odsłonę spotkania. Jak się później okazało, Grupa Zarmen przystąpiła na drugą połową bardziej zmotywowana. Liczne strzały z dystansu i kontry zostały zamienione na 7 bramek, a hiszpańsko – polska drużyna Dragados sprawiała wrażenie, jakby zostali po pierwszej połowie w szatni i zapomnieli jak się gra w piłkę. Po tym zwycięstwie Grupa Zarmen wskakuje na fotel lidera, natomiast Dragados zajmuje 8 miejsce w tabeli 1 Ligi A.