Geodis — Magna Formpol Tychy

Geodis
4 - 5
Magna Formpol Tychy

Pierwsza Połowa zdecydowanie należała do graczy w czarnych strojach, przyjemny dla oka futbol z fantazją pozwolił im znaleźć czterokrotnie drogę do bramki, wyraźnie ospałego Geodis. Pobudka niebieskich miała miejsce w 2 końcowych minutach pierwszej odsłony co pozwoliło zmniejszyć straty o dwie bramki. W drugiej połowie uskrzydleni wydarzeniami sprzed przerwy, gracze Geodis zaczęli mocniej naciskać. Gdyby mecz potrwał kilka minut dłużej można pokusić się o stwierdzenie że Magna nie dowiozłaby wyniku do końca. Zmęczeni gracze tyskiej drużyny zostali zepchnięci do defensywy, a Geodis budował atak za atakiem, co dwukrotnie przyniosło oczekiwany efekt. Wynik po gwizdku 4-5 dla Magna Formpol Tychy.