Plastic Omnium — Kamsoft

Plastic Omnium
7 - 3
Kamsoft

Po wysokiej porażce Kamsoftu w pierwszym meczu, Plastic Omnium był wskazywany na faworyta tego spotkania. Zaskakująco szybko, bo już w 1 minucie meczu wynik na 1:0 dla Plasticu otworzył Seweryn Niesler. W pierwszej połowie meczu większość gry toczyło się w środkowej strefie boiska, jednak obie ekipy miały też swoje szanse na zdobycie goli. W 100% wykorzystali je tylko biało-niebiescy, dzięki czemu schodzili na przerwę ze spokojnym wynikiem 4:0. W drugiej odsłonie gracze Kamsoftu postanowili zaatakować, co przyniosło skutek w 28 minucie kiedy to Jacek Golda strzelił pierwszą dla Kamsoftu bramkę w tym sezonie. W dalszej fazie meczu zawodnicy Plastic Omnium starali się kontrolować sytuację na boisku i mimo, że nie strzelili już wielu bramek to też niewiele stracili, pozwoliło im to bezpiecznie utrzymać prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego.