Czyste Buty — Madej Wróbel

Czyste Buty
0 - 7
Madej Wróbel

Był to prawdziwy pokaz twardej gry oraz wielu ciekawych zagrań w środkowej strefie boiska. W takim sposobie rozgrywania spotkania lepszy okazał się Madej Wróbel, który pierwszą połowę kończył wynikiem 3:0, a prawdziwą ozdobą spotkania był fantastyczny strzał z dystansu Rafała Lipskiego. Czyste Buty miały swoje sytuacje, trzykrotnie wychodzili sam na sam z bramkarzem ale brakowało im zdecydowania i ich akcje przerywane były przez  rozgrywającego kapitalne spotkanie Aleksander Rohn. Druga połowa to całkowita dominacja Madej Wróbel i podwyższenie prowadzenia na 7:0. Zawodnicy Czystych Butów mieli jeszcze kilka okazji na honorowe trafienie ale Łukasz Błaszczuk świetnie spisywał się na linii bramkowej. Po tym meczu Madej Wróbel plasuje się na 2. miejscu z najmniejszą ilością straconych bramek, natomiast Czyste Buty zajmują 12. miejsce z dwoma porażkami na koncie.