Finałowe rozstrzygnięcia sezonu Zima 2023!

Zapowiedzi spotkań

PwC SDC vs Prestige

W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, na murawę boiska Kresowa w Sosnowcu, wybiegną zawodnicy PwC SDC oraz Prestige. Przed ostatnią serią gier sezonu zimowego, obie ekipy zajmują sąsiednie lokaty w tabeli, a różnica punktowa pomiędzy nimi wynosi zaledwie jedno "oczko". Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem podejmowali drużynę Express Heroes. Zawodnicy PwC SDC pokonali wówczas swoich przeciwników 7:6, co było dla nich czwartym zwycięstwem w obecnych rozgrywkach. Natomiast goście w swoim poprzednim starciu, rywalizowali z zespołem Honeywell. Piłkarze Prestige wygrali tamten pojedynek w rozmiarach 14:4, wysoką przewagę wypracowując sobie już przed przerwą. Która z ekip zdoła w tym meczu sięgnąć po komplet punktów? Przekonamy się już o godzinie 18:15.

FAMUR SA vs Netology

Spotkanie pomiędzy FAMUR SA a Netology, zapowiada się jako konfrontacja zespołów, które w tym meczu rozstrzygną pomiędzy sobą kwestię mistrzowskiego tytułu Ekstraklasy SLF w sezonie Zima 2023. Przed ostatnią serią gier bieżącej rundy, obie drużyny mają na swoich kontach po 25 punktów i pozostają jak dotąd niepokonane. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w ubiegły poniedziałek mierzyli się z zespołem ING. Zawodnicy FAMUR SA pokonali wówczas swoich rywali w rozmiarach 20:2, większość bramek strzelając w drugiej odsłonie meczu. Natomiast goście przed tygodniem, podejmowali zespół ArchiDoc. Piłkarze Netology wygrali tamto starcie w stosunku 4:1, jedynego gola tracąc tuż przed końcem rywalizacji. Która z drużyn dzisiejszego wieczoru będzie cieszyła się z mistrzowskiego tytułu? Odpowiedź już o godzinie 19:00.

Express Heroes vs Novichem

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy Express Heroes a Novichem, przed rozpoczęciem gry na murawie, będzie ekipa rozstawiona w roli gościa. Przed ostatnią serią gier sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zawodnicy Novichem znajdują się na 3 lokacie w tabeli. Przed tygodniem goście pokonali drużynę Keywords Studios w rozmiarach 10:0, co było dla nich siódmym zwycięstwem w obecnych rozgrywkach. Natomiast gospodarze na tę chwilę, plasują się na 7 pozycji w tabeli. W swoim poprzednim pojedynku piłkarze Express Heroes, musieli uznać wyższość zespołu PwC SDC, ulegając rywalom 6:7. Czy gospodarze będą w stanie w tym meczu, pokonać wyżej notowanych przeciwników? A może górą okaże się ekipa Novichem? Przekonamy się już o godzinie 19:00.

Keywords Studios vs TPG

Mecz pomiędzy Keywords Studios a TPG, zapowiada się jako rywalizacja zespołów, które przed finałową kolejką sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmują w tabeli dwie ostatnie lokaty. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem mierzyli się z ekipą Novichem. Zawodnicy Keywords Studios ulegli wówczas przeciwnikom w rozmiarach 0:10, co było dla nich szóstą przegraną w tym sezonie. Natomiast goście w swoim ostatnim pojedynku, rywalizowali z drużyną ING. Gracze TPG przegrali tamtą konfrontację w stosunku 3:9, większość bramek tracąc w drugiej połowie spotkania. Czy goście zdołają dzisiejszego wieczoru sięgnąć po 3 "oczka"? A może to zespół Keywords Studios, postara się o odniesienie swojego pierwszego zwycięstwa w bieżącej rundzie? Odpowiedź już o godzinie 19:45.

ING vs Honeywell

W jednym z dwóch ostatnich poniedziałkowych spotkań Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, naprzeciw siebie staną zespoły ING oraz Honeywell. Przed końcową serią zimowych gier, obie ekipy zajmują sąsiednie lokaty w dolnej połowie tabeli, a różnica punktowa pomiędzy nimi wynosi 4 "oczka". Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed tygodniem podejmowali zespół FAMUR SA. Piłkarze ING ulegli wówczas przeciwnikom w rozmiarach 2:20, co było dla nich siódmą przegraną w bieżących rozgrywkach. Natomiast goście w swoim poprzednim pojedynku, mierzyli się z drużyną Prestige. Zawodnicy Honeywell przegrali tamtą konfrontację 4:14, wszystkie bramki zdobywając w drugiej połowie meczu. Czy goście zdołają w tym spotkaniu wywalczyć komplet punktów? A może to zawodnicy ING będą cieszyć się z wygranej? Przekonamy się już o godzinie 19:45.