Sportowa Liga Firm - Silesia Piłka nożna

Denso

img_4238


Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o. jest jednym z kilku zakładów produkcyjnych wchodzących w skład Denso Thermal Systems Sp. A., które należy do międzynarodowego holdingu Denso Corporation działającego na całym świecie. Oddziały Denso Corporation zajmują się projektowaniem, rozwojem przemysłowym, produkcją komponentów samochodowych o wysokim poziomie technologii z przeznaczeniem dla wszystkich liczących się producentów przemysłu samochodowego, w ramach międzynarodowej strategii „global supplier”.
Zakład Denso Thermal Systems Polska Sp. z o. o. powstał w dniu 06-12-2001
w wyniku zmiany nazwy już istniejącej spółki Magneti Marelli Thermal Systems, która wydzieliła się z Magneti Marelli Poland S.A. założonej w październiku 1992 roku
w miejscu dawnej Fabryki Samochodów Małolitrażowych FSM Zakład nr 7 w Sosnowcu.

Aktualnie Denso Thermal Systems Polska Sp. Z o.o. produkuje:
• deski rozdzielcze,
• nagrzewnice i klimatyzatory,
• komponenty z tworzyw sztucznych,
• wymienniki ciepła (radiatory),
• chłodnice,
• moduły front-end

Głównym Klientem Denso Thermal Systems Polska jest FCA Poland i dlatego
w celu zapewnienia dostaw w sposób wymagany przez Klienta zakład produkcyjny znajduje się bezpośrednio na jego terenie w pobliżu linii montażowych samochodów.
W trakcie swojej działalności Spółka zdobyła szereg certyfikatów i wyróżnień w szczególności ISO 9002/ QS 9000, ISO TS 16949, DIN EN ISO 14001:1998, OHSAS 18001, EFQM award – Committed to Excellence. W ostatnich latach wszyscy pracownicy Spółki aktywnie zaangażowali się w działania na rzecz WCM – World Class Manufacturing, stale dążąc do nieustannego doskonalenia Zakładu.

http://www.denso.com/


 

Wyniki