Results

Team1234SumaWynik
BT Lexicon20349Przegrana
ING Tech Poland247121356Zwycięstwo

Faworytem starcia pomiędzy zespołami BT Lexicon a ING Tech Poland, byli gracze rozstawieni w tym pojedynku w roli gości. Koszykarze ING prezentują w sezonie jesiennym Sportowej Ligi Firm równą formę, co przekłada się na ich dobre wyniki. Przed tygodniem goście pokonali zespół Heraeus 59-24, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w bieżącej rundzie. Natomiast gospodarze przegrali dotychczas obie swoje konfrontacje, w ostatnim spotkaniu ulegając ekipie Nexteer Automotive 13-56. Mecz rozpoczął się od dominacji koszykarzy ING. Goście bardzo swobodnie radzili sobie w ataku, próbując rzutów z wielu pozycji. Koszykarze ING dokładnie podwali piłkę po obwodzie, znacząco przyspieszając tym swoje kolejne akcje. Gospodarze w pierwszej kwarcie nie byli w stanie nawiązać walki z przeciwnikami, przez co po pierwszych 10 minutach widniał wynik 2-24. W drugiej kwarcie osłabł już nieco potencjał ofensywny gości, jednak nadal to oni nadawali ton w grze, do przerwy prowadząc 31-2. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Nadal grę prowadzili goście, a koszykarze BT Lexicon, próbowali zaciekle walczyć z przeciwnikami. Gospodarze pomimo dużej straty punktowej, dzięki swojej ambicji dzielnie walczyli z rywalami, starając się osiągnąć jak najlepszy rezultat. Jednak w czwartej kwarcie ponownie więcej punktów rzucili koszykarze ING, wygrywając ostatnie rozdanie 13-4. Ostatecznie BT Lexicon musiał uznać wyższość ING Tech Poland, ulegając swoim rywalom w stosunku 9-56.