Results

Team1234SumaWynik
STATSCORE51110531Przegrana
PwC SDC1912182271Zwycięstwo

W drugim piątkowym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły zespoły STATSCORE oraz PwC SDC. Faworytem tej rywalizacji byli koszykarze rozstawieni w roli gości, którzy wygrali oba swoje poprzednie mecze. Przed dwoma tygodniami zawodnicy PwC pokonali ekipę Heraeus 52-22, grając bardzo skutecznie w ataku. Natomiast gracze STATSCORE jak dotąd przegrali swoje wszystkie konfrontacje, w sezonie jesiennym koszykarskiej Ekstraklasy. W ostatnim spotkaniu goście musieli uznać wyższość rywali z Future Processing, ulegając 24-70. Mecz rozpoczął się od zdecydowanie lepszej gry zawodników gości, którzy trafiali do kosza przeciwników niemal z każdej pozycji. Koszykarze PwC szybko rozgrywali piłkę między sobą, często goszcząc w polu 3 sekund przeciwników. Jednak w drugiej kwarcie swoją grę znacząco poprawili gospodarze, w drugich 10 minutach osiągając niemalże remisowy wynik 11-12. Koszykarze STATSCORE poprawili swoją skuteczność oraz przede wszystkim grę w obronie, co przełożyło się na dobrą organizację kolejnych akcji. Jednak na początku drugiej połowy, to zawodnicy PwC ponownie zaczęli budować coraz większą przewagę punktową nad rywalami, którą powiększali wraz z każdą upływającą minutą. W czwartej kwarcie dominacja gości była już bardzo widoczna, przez co ostatnie 10 minut zakończyło się rezultatem 5-22. Choć gospodarze próbowali nawiązywać w tym spotkaniu równą walkę, nie byli w stanie pokonać dobrze dysponowanych przeciwników. Ostatecznie STATSCORE uległ PwC SDC 31-71.