31 - 54
ING Tech Poland

Nexteer Automotive796931Przegrana
ING Tech Poland1213131654Zwycięstwo

Pierwszy mecz fazy finałowej w grupie 5-8 rozpoczął się od przewagi drużyny ING Tech Poland, która w każdej kwarcie zdobyła ponad 10 punktów, był co prawda mały problem z celnością w początkowej fazie gry, ale zawodnicy szybko zebrali siły i poprawili skuteczność. Konsekwentnie zdobywali jeden kosz za drugim, a jeśli chodzi o obronę to również szło im bardzo dobrze, gdyż zawodnicy przeciwnej drużyny nie zdołali rzucić więcej niż 10 punktów na kwartę. Determinacja graczy ING Tech Poland przełożyła się na ich wygraną z różnicą dwudziestu punktów. Natomiast drużyna Nexteer Automotive nadal pozostaje bez zwycięstwa w tym sezonie. Jeżeli chce wygrać swój pierwszy mecz, musi się postarać, gdyż do zakończenia sezonu jesiennego zostały już tylko dwa tygodnie.