70 - 27
AKART

PwC SDC161683070Zwycięstwo
AKART829827Przegrana

Ubiegłoroczny Mistrz PwC SDC zgodnie z planem pokonał zespół Akart w trzecim tygodniu koszykarskich rozgrywek Silesian Business League. PwC SDC pokonał przeciwników 70-27 a wynik w pełni odzwierciedlił to co się działo na parkiecie. Po ostatniej porażce od początku PwC SDC atakowało i swoją przewagę udokumentowali już w pierwszej kwarcie. Po zmianie stron drużyna AKART rozegrała najlepszą kwartę, wygrywając ją 9 do 8. To tylko rozwścieczyło aktualnych mistrzów, którzy w ostatnich dziesięciu minutach narzucili niesamowite tempo, a to wszystko miało przełożenie na tablicy wyników, gdzie PwC po efektownej czwartej kwarcie, gdzie zdobyli aż 30 punktów, wygrało swój kolejny mecz wysoko, pokazując, że ubiegłotygodniowa porażka była tylko wypadkiem przy pracy. Walka o mistrzostwo zapowiada się elektryzująco.