2 - 1

Team123TWynik
NGK Ceramics2325152Zwyc. po tie-breaku
Capgemini2518111Przeg. po tie-breaku

Czwarty tydzień siatkarskich zmagań na boiskach Silesian Business League zapowiadał bardzo ciekawe widowisko pomiędzy drużynami Capgemini i NGK Cermamics. Oby dwie drużyny miały po 1. tygodniu zwycięstwa na swoich kontach. Pierwszy set to potwierdził, bowiem zawodnicy grali punkt za punkt. Bardzo dobre ataki i obrony z oby dwóch stron dominowały przez cały set, aż do wyniku 23:23, kiedy piłkę w aut z ataku posłał zawodnik NGK Ceramics i tym samym gracze Capgemini mieli pierwszą piłkę setową. Po zagrywce zawodników Capgemini kolejny błąd w ataku popełnił zawodnik NGK myląc się o kilka centymetrów przy swojej kiwce. Niestety piłka wylądowała na aucie i tym samym pierwszy set padł na konto drużyny Capgemini. Drugi set zaczął się niespodziewanie łatwo dla zawodników NGK Ceramics którzy swoją dokładną zagrywką odrzucili rywali od siatki i szybko odskoczyli, chwilowo nawet na dziesięć punktów. Zawodnicy Capgemini robili co było w ich mocy, aby gonić wynik, niestety bezskutecznie. Gracze NGK już bez większych problemów wygrali set kończąc wynikiem 25:18. W tym meczu po raz pierwszy na ligowych boiskach oglądać mogliśmy tie breaka. Błędy w przyjęciu drużyny Capgemini spowodowały, że już na początku drużyna NGK  Ceramics odskoczyła na kilka punktów i przez resztę seta Capgemini musiało gonić swoich rywali. Zawodnicy NGK Ceramics kontrolowali swoją przewagę do końca, nie pozwalając na zbliżenie wyniku i wygrali 15:11 i cały mecz 2:1. Zawodnikiem meczu został Tomasz Kozuba.