Results

Team12TWynik
Aviva Ubezpieczenia Katowice23170Przegrana
NGK Ceramics25252Zwycięstwo

NGK Ceramics w drugiej kolejce siatkarskich zmagań podejmowało debiutanta drużynę Aviva Ubezpieczenia Katowice. Pierwszy set był bardzo wyrównany, obie drużyny mocno skupione w obronie i w ataku. Kilka popisowych akcji po stronie NGK Ceramics i parę drobnych błędów własnych Avivy Ubezpieczenia Katowice dało dwu punktowe prowadzenie zawodnikom NGK Ceramics , które zdołali utrzymać do końca seta kończąc 25:23. Drugi set po zmianie stron był już pod całkowitą kontrolą NGK. Na początku dobra zagrywka i kończące ataki dały przewagę nad Aviva Ubezpieczenia Katowice, która mimo walki i poświęceniu w obronie nie zdołała dogonić rozpędzonych zawodników NGK Ceramics. Set zakończył się wynikiem 25:17. Zawodnikiem meczu został gracz NGK Ceramics Andrzej Jaros, jest to już drugie MVP tego zawodnika w tych rozgrywkach.