KPMG

Team12TWynik
NC+25252Zwycięstwo
KPMG9190Przegrana

Kolejne starcie i kolejna drużyna, która umocniła swoją pozycję w walce o podium. Drugi mecz to ponowne spotkanie drużyn KPMG z NC+ i tym razem NC+ nie pozostawiło żadnych wątpliwości odnośnie tego, do komu należą się trzy oczka. Pierwszy set był setem błędów KPMG. Zakończony wynikiem 25:9 nie wróżył nic dobrego dalszej części spotkania, jednak mimo tego, w drugim secie zawodnicy postanowili podjąć się walki z rywalem. Niestety NC+ w żaden sposób nie chciało dopuścić do tie-breaka i ostatecznie znaczna przewaga skończonych ataków, brak większych problemów z przyjęciem zagrywki i nowo nabrana pewność siebie sprawiły, że właśnie ta drużyna pewnie wygrała mecz 2:0. Za dobrą postawę zarówno w przyjęciu, jak i w ataku tytułem MVP za ten mecz nagrodzony zostaje Mariusz Jakubczyk.