ING Tech Poland

Team123TWynik
NC+1725141Przeg. po tie-breaku
ING Tech Poland2522162Zwyc. po tie-breaku

W pierwszym spotkaniu oglądaliśmy ekipy NC + i ING Tech Poland, gdzie faworytem zdecydowanie była drużyna ING. W tym meczu potrzebowaliśmy aż 3 setów, żeby wyłonić zwycięzcę, ponieważ drużyna NC+ zagrała bardzo dobre spotkanie i byli bardzo blisko sprawienia ogromnej niespodzianki pokonując ING. Pierwszy set zakończył się wynikiem 25:17 dla ING i wydawać się mogło, że drugi set to tylko formalność, a tym czasem NC+ pokazało siatkarski pazur i wygrało drugą partię 25:22. Tie-break zaczął się zdecydowanie lepiej dla ekipy NC+, która przez większą część 3 seta prowadziła, jednak w końcówce ING wyciągnęło wynik i doprowadziło do remisu. Dwie ostatnie okazje, kluczowe do zwycięstwa w tym spotkaniu również padły łupem ING i to ekipa ta w końcówce przechyliła szale zwycięstwa na swoją korzyść. Wynik 2:1 dla drużyny ING Tech Poland. MVP spotkania trafia do Bartłomieja Zygarlickiego.