NGA HR

Team12TWynik
Capgemini25252Zwycięstwo
NGA HR1390Przegrana

Trzecie w tabeli Capgemini podejmowało niżej notowane NGA HR. Obie ekipy na ten mecz wyszły w piecioosobowych składach. Mecz wygrany 2:0 przez drużynę Capgemini, która od połowy pierwszego seta zdecydowanie dominowała. Początek pierwszego seta to duża ilość błędów własnych z obu stron, natomiast od połowy spotkania siatkarze Capgemini wrócili do swojej dobrej gry i skutecznie odskoczyli swoim rywalom. Skuteczna zagrywka w drugim secie po stronie Capgemini bardzo utrudniła przyjęcie, a tym samym rozegranie swojej akcji drużynie NGA HR przez co bardzo trudno przychodziło im zdobywanie punktów w drugim secie.
Spotkanie zakończone zwycięstwem 2:0 (25:13;25:9) drużyny Capgemini, która dokłada do swojego konta bardzo cenne 3 punkty przed fazą finałowa. MVP tego spotkania trafia do zawodnika zwycięskiej drużyny – Łukasza Karni.