Results

Team123TWynik
Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości2525152Zwyc. po tie-breaku
KPMG2720101Przeg. po tie-breaku

Ostatnie spotkanie tego wieczora to drugie wyjście na parkiet ekipy KPMG, tym razem po drugiej stronie stanęli zawodnicy Zadróż Nieruchomości Katowice, dla których było to bardzo ważne spotkanie.
Pierwszy set przebiegał pod dyktando ekipy agentów nieruchomości , którzy przez większą część seta przeważali, aż do stanu 23:23 kiedy inicjatywę przejęli zawodnicy KPMG, a dokładnie sprawy w swoje ręce wziął Piotr Sakłak , który skończył wszystkie 4 ataki swojej drużyny i zakończył seta na przewagi 27:25.
Drugi set rozegrany pod całkowitą kontrolą ekipy Zadróż Nieruchomości Katowice, która przez cały drugi set nie pozwoliła odskoczyć swoim rywalom na dwa punkty, a nawet w drugiej części seta byli o te 2 punkty przed swoim rywalem. Tą przewagę zdołali jeszcze w końcówce seta powiększyć i zakończyć drugą partię wynikiem 25:20, co doprowadziło do 3 tie-breaka w tej kolejce. Trzeci set początkowo bardzo wyrównany , gra punkt na punkt do stanu 8:7, po zmianie stron to ekipa agentów nieruchomości włączyła drugi bieg i zdołała wyprowadzić skuteczne ataki po wcześniejszej obronie i na tablicy wyników mieliśmy 14:10 . Ostatni punkt to tylko formalność, która dopełnili zawodnicy z Katowic i tym samym wygrywają to spotkanie wynikiem 2:1.
Miano MVP spotkania trafia na konto Michała Zadróża.