Katowickie Wodociągi S.A.

Team123TWynik
Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości1926152Zwyc. po tie-breaku
Katowickie Wodociągi S.A.2524131Przeg. po tie-breaku

W derbach Katowic zwycięscy okazali się zawodnicy agentów Nieruchomości , którzy po trudnym pojedynku wygrali 2:1.
W pierwszym secie byliśmy świadkami małej sensacji bowiem to ekipa Katowickich Wodociągów dyktowała swoje warunki na parkiecie i dowiozła prowadzenie do końca seta wygrywając dość spokojnie do 19. Drugi set to zacięta walka o każdy punkt, mnóstwo wymian z obydwu stron. Widać było że ekipa Zazdróża odbudowała pewność siebie co przełożyło się na wygranie seta na przewagi 26:24. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebowaliśmy tie-breaka. 3 set również bardzo wyrównany, oglądaliśmy walkę o każdą piłkę. Zwycięsko z tej walki wyszli agenci nieruchomości, którzy ostatecznie zwyciężyli tie-breaka 15:13 i wygrali to spotkanie 2:1.
MVP trafiło do Michała Zosiuka z drużyny Zadróż Nieruchomości Katowice.