Results

Team12TWynik
KPMG21250Przegrana
ING Tech Poland25272Zwycięstwo

We wtorkowy wieczór został nam tylko jeden mecz, na koniec kolejki spotkały się drużyny KMPG i ING Tech Poland. Przed spotkaniem obie drużyny miały na swoim koncie po jednym wygranym spotkaniu z tym, że ekipa ING straciła punkt w 1 kolejce.

Całe spotkanie, z wyłączeniem 8 pierwszych punktów drugiego seta, bardzo wyrównane, bowiem ekipy mocno walczyły o każdy punkt na parkiecie. Mnóstwo wymian z obydwu stron, długie akcje, walka na siatce pozwoliło oglądać bardzo długie spotkanie. Pierwszy set zakończony wynikiem 25:21 dla ekipy ING Tech Poland. Drugi set zaczął się wyśmienicie dla drużyny KPMG, którzy prowadzili już 7:1 i mogli spokojnie walczyć o odwrócenie wyniku spotkania. Siatkarze ING Tech Poland musieli wziąć się za odrabianie strat jeżeli nie chcieli podzielić się punktami z przeciwnikiem. Tak też właśnie było, ekipa ING zaczęła skutecznie serwować i blokować przez co strata do rywala się systematycznie zmniejszała. Spotkanie z każdą wymiana stawało na coraz to wyższym poziomie. Końcowe punkty to walka na przewagi i tylko i wyłącznie szczegóły przechyliły szale zwycięstwa na korzyść pomarańczowych. Set zakończony 29:27 i całe spotkanie 2:0 dla ekipy ING Tech Poland. MVP spotkania trafia do Marcina Bochniaka z KPMG, który dwoił się i troił w ataku, aby doprowadzić do tie-breaka. Już nie możemy doczekać się rewanżu.