Katowickie Wodociągi S.A.

Team12TWynik
Capgemini25292Zwycięstwo
Katowickie Wodociągi S.A.15270Przegrana

W trzecim spotkaniu 3 kolejki Silesian Business League to spotkanie między Capgemini, a ekipą Katowickich Wodociągów. Pojedynek dość ważny dla układu ligowej tabeli, bowiem obie drużyny na swoim koncie miały po 1 zwycięstwie , dodatkowo katowiczanie ugrali seta w spotkaniu z ING Tech Poland przez co mieli oczko więcej niż rywal. Całe spotkanie stało na bardzo wysokim siatkarskim poziomie. Pierwszy set zwycięski dla ekipy Capgemini, którzy mimo problemów w przyjeciu skutecznie kończyli swoje ataki. Set zakończył się wynikiem 25:15 i wydawać by się mogło że drugi set będzie podobny, a tym czasem drużyna z Katowic stawiła czoła przeciwnikom i była blisko urwania seta oraz sprawienia wielkiej niespodzianki tego dnia. Drugi set to zdecydowana walka punkt na punkt do końca. Nie raz, nie dwa drużyny zamieniały się prowadzeniem. Żadna z drużyn nie była w stanie w tym secie odskoczyć przeciwnikowi na parę punktów i kontrolować przebieg spotkania. Set zakończony na przewagi 29:27 dla drużyny Capgemini i całe spotkanie wpada na ich konto, zapisują cenne 3 punkty w tabeli.
Zawodnikiem meczu została rozgrywająca zwycięskiej drużyny Ewelina Tutak.