Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości

Team123TWynik
Capgemini2823152Zwyc. po tie-breaku
Doradzanie.eu & Zadróż Nieruchomości2625111Przeg. po tie-breaku

Tak jak obiecaliśmy ostatni mecz 9 tygodnia rozgrywek Silesian Buisness League nie zawiódł naszych oczekiwań. Piękne siatkarskie widowisko dla oczu kibiców oraz emocjonująca i pełna nerwów gra na parkiecie siatkarzy. Już po pierwszych punktach było jasne, że nikt nie zamierza odpuścić walki natomiast kluczowa była końcówka pierwszego seta kiedy to Capgemini przy wyniku 20:24 odrobiło stratę i wyszarpało zwycięstwo drużynie Zadróż Nieruchomości. Walka toczyła się do wyniku 28:26 i być może dlatego w drugim secie Zadróż już nie tak łatwo odpuszczał swoją przewagę punktową i tym samym, z wynikiem 25:23 doprowadził do trzeciego w tym sezonie ligi tie-breaka, w którym Capgemini pokazało siłę swojego pełnego składu i z wynikiem 15:11 zwycięsko zakończyło mecz. Zarówno z uwagi na statystki jak i skuteczność MVP spotkania został wybrany zawodnik z numerem 8 – Tomasz Michalak, który w pierwszym secie na 17 skończonych ataków całej drużyny na swoim koncie zapisał aż 12 z nich.