Zannini Poland vs OSOZ

Zannini Poland
0 - 7
OSOZ

Nadspodziewanie dobrze radzą sobie w 3 Lidze gracze OSOZ. Ich statystyki wyglądają bardzo przyzwoicie, a w czwartek przyszła okazja do umocnienia swojej pozycji. Rywalem tego dnia byli gracze Zannini Poland, którzy też nie mają się czego wstydzić, bo udanie rozpoczęli sezon. Tego faktu akurat za bardzo nie potwierdzała pierwsza połowa, która krótko mówiąc, była koncertem piłkarzy OSOZ. Robili właściwie to, co chcieli i jak chcieli, nie uznając kompromisów. Druga połowa zaczęła się z balastem 0-5 na barkach Zannini Poland. Nie da się takiego wyniku wyrzucić z głowy, by swobodnie grać na boisku. Ta myśl z tyłu głowy kołowała i paraliżowała przedstawicieli Zannini Poland. Gracze OSOZ nadal robili swoje i dorzucili jeszcze dwie bramki. W spokoju ten mecz dobiegał do końca i pogodzone z własnym losem Zannini Poland nie próbowało już podkręcać tempa. Rozmiar  porażki jest zaskakujący. Ekipa Zannini Poland musi ją jak najszybciej zamazać w kolejnym spotkaniu.