BMZ Poland vs Grupa Pietrzak

BMZ Poland
1 - 3
Grupa Pietrzak

Spotkanie pomiędzy zespołami BMZ Poland a Grupa Pietrzak zapowiadało się jako mecz drużyn, które poniosły porażki w pierwszej kolejce rozgrywek. Zarówno gospodarze, jak i goście mieli nadzieję na zdobycie w tym spotkaniu swoich pierwszych 3 punktów w sezonie wiosennym. Rywalizacja rozpoczęła się od dość bezpiecznej gry obu ekip, które w pierwszych minutach przede wszystkim nie chciały stracić bramki. Nieliczne okazje dla graczy z obu stron najczęściej kończyły się już w środkowej strefie boiska, bądź bardzo niecelnymi strzałami. Taki obraz gry utrzymywał się niemalże przez cały okres trwania pierwszej połowy. Pierwszy gol w meczu padł w 14 minucie, a jego strzelcem był piłkarz zespołu BMZ – Marcin Wąsiak. Jak się później okazało, była to jedyna bramka w pierwszej części gry. Przy zmianie stron zatem gospodarze prowadzili z Grupą Pietrzak 1:0. Druga połowa rozpoczęła się od lepszej gry zespołu gości. Zawodnicy występujący w żółtych strojach zaczęli osiągać przewagę w walce o pozycje z przeciwnikami, co stwarzało im okazje do kolejnych akcji bramkowych. W 24 minucie gola dającego remis w meczu zdobył Daniel Rybarek, a już kilka minut później Sebastian Hulisz wyprowadził Grupę Pietrzak na jedno bramkowe prowadzenie. Choć piłkarze BMZ próbowali odrabiać straty, nie udało im się przeprowadzić na tyle skutecznej akcji, aby zaskoczyć przeciwników. Ostatecznie BMZ Poland uległ Grupie Pietrzak 1:3, ponosząc swoją drugą porażkę w sezonie. Dla gości to zwycięstwo oznacza natomiast awans na 6 miejsce w tabeli 3 Ligi A.