Capgemini vs Fortis Logistics Sławków

9 - 2
Fortis Logistics Sławków

Najgorszy początek jest wtedy, kiedy jeszcze tak naprawdę nic się nie zaczęło a już jest potrzeba, aby głęboko zastanowić się nad zmianami. Taki los czeka zespoły, które w drugim tygodniu powtórzą słabszą dyspozycję i przegrają już drugie spotkanie. Takie ryzyko wisi nad zespołem Fortis Logistics Sławków. Mierzy się on z groźną grupą Capgemini i nie ułatwia to im zadania, by szybko uciec z końca tabeli. Początek dla Fortis Logistics Sławków był zdumiewająco dobry, gdyż zaczął on od prowadzenia 1-0. Zdumiewająco, bo zaraz potem absolutną kontrolę nad spotkaniem przejęli gracze Capgemini. Pozostałe kilkanaście minut pierwszej połowy wystarczyły na wstrzelenie 6 goli do siatki rywali. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie, bez zastanowienia zawodnicy Capgemini zdobywali bramkę za bramką, budując tylko bardziej swoją pozycję w tym spotkaniu. Fortis Logistics Sławków odpowiedział tylko raz i była to jedynie zmiana kosmetyczna. Myślę, że ekipa ta sama wiedziała, że stać ją tego wieczoru na nieco lepszą postawę i czarny scenariusz na razie się sprawdza. Natomiast Capgemini rozkręca się w najlepsze i można się zastanawiać, czy ktoś będzie w stanie zatrzymać tę ekipę w najbliższym czasie.