KPMG vs Auroland

KPMG
1 - 7
Auroland

W zupełnie odmiennych nastrojach do tego spotkania przystępowali piłkarze obu drużyn. Gracze KMPG w inauguracyjnym spotkaniu sezonu wiosennego Sportowej Ligi Firm doznali wysokiej porażki, tracąc w meczu 8 bramek. Natomiast zawodnicy Auroland w pierwszej kolejce nowego sezonu odnieśli zwycięstwo, prezentując się na boisku z bardzo dobrej strony sportowej. Faworytem w rywalizacji byli zatem goście. Spotkanie rozpoczęło się jednak od dość wyrównanej gry obu ekip, które wraz z upływem czasu stwarzały coraz więcej sytuacji podbramkowych. Pierwsza bramka w meczu padła w 9 minucie, a jej strzelcem był zawodnik Auroland – Adrian Biela. Po tej bramce ataki graczy w zielonych strojach stawały się coraz groźniejsze, co przyniosło im drugiego gola w 14 minucie spotkania. Trafienie dające gościom dwubramkowe prowadzenie zdobył Mateusz Dymecki. Do przerwy wynik już się nie zmienił i to zawodnicy Auroland schodzili z murawy prowadząc. W drugiej części gry goście zaczęli przejmować coraz większą kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami, na niewiele pozwalając graczom niebieskich. KPMG próbował atakować swoich przeciwników, jednak kolejne próby zawiązania ataków kończyły się niepowodzeniem. Gdy w 21 minucie piłkarze Auroland podwyższyli prowadzenie, jasne stało się, kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko. Dzięki tej, jak i kolejnym bramkom zawodnicy gości zapewnili sobie wysokie zwycięstwo. Ostatecznie KPMG uległ Aurolandowi 1:7, ponosząc swoją drugą, bardzo wysoką porażkę z rzędu. Piłkarzem spotkania został wybrany Adrian Biela, który zdobył dla zielonych 3 bramki i zanotował 1 asystę.