63 - 48
Nexteer Automotive

PwC SDC1019211363Zwycięstwo
Nexteer Automotive131261748Przegrana

Spotkanie PwC i Nexteera rozpoczęło się dynamiczną i początkowo niezbyt dokładną grą. Obie drużyny, lekko podenerwowane oddawały sporo niecelnych rzutów, co skutkowało małą ilością trafionych koszy. Zawodnicy obydwóch zespołów w pierwszej połowie meczu pokazali bardzo wyrównaną walkę, przez co trudno było odgadnąć, jaki będzie końcowy wynik. Gracze Nexteer Automotive, a przede wszystkim Michał Dzierko i Michał Włodarek wykonywali spójne akcje, które zazwyczaj kończyły się zdobytymi punktami. W drugiej połowie spotkania prawdziwy koszykarski kunszt pokazała drużyna PwC SDC. Zgrana i waleczna drużyna wyprzedziła rywali aż o dwadzieścia punktów! Wiele trójek trafionych przez Mateusza Jurczyńskiego oraz sensacyjna gra pod koszem Piotra Marszałka, Dominika Jacaszek i Igora Plucińskiego okazały się być kluczem do sukcesu. Ich przewaga utrzymała się aż do samego końca i w niesamowitym stylu wygrało PwC wynikiem 63:48.