ArchiDoc
44 - 64

ArchiDoc511131544Przegrana
PwC SDC1719121664Zwycięstwo

Od samego początku meczu zespół PwC SDC przejął inicjatywę. Wystarczyło kilka szybkich podań i rzutów za trzy punkty, aby w ciągu pierwszych pięciu minut, utworzyć około dziesięciopunktową przewagę. Zawodnicy PwC rozgrywali akcje po całej szerokości boiska, dzięki czemu mieli więcej miejsca na wykonywanie rzutów oraz więcej czasu na rozeznanie się w aktualnej sytuacji na parkiecie. Wiele trafionych rzutów oraz udanych przechwytów sprawiło, że po pierwszej połowie ich przewaga powiększyła się do dwudziestu oczek. Współpraca Mateusza Jurczyńskiego, Dominika Jacaszka i Piotra Marszałka pokazała, jakie efekty może przynieść dobra gra zespołowa. W odpowiedzi, gracze ArchiDoc pełni stoickiego spokoju, próbowali dogonić rywali. Ich zamiary niestety spełzły na niczym i zwyciężyło PwC SDC 64:44.